Midena s.r.o.

Sme mladá dynamická stavebná spoločnosť s množstvom nadobudnutých skúseností nie len na Slovenskom, ale aj zahraničnom trhu. Portfólio našej firemnej činnosti obsahuje realizácie a kompletné stavebné, rekonštrukčné a dokončovacie práce bytov, rodinných domov, chát, kancelárskych priestorov, na ktorých sa podieľajú osvedčení pracovníci s rozsiahlymi a dlhoročnými skúsenosťami.

Seriózna firma v stavebníctve

Sme seriózna spoločnosť, ktorá Vás nesklame. Pevne si stojíme za svojou kvalitou a úrovňou poskytovaných služieb, ktoré poskytujeme za férovú cenu. Nevykonávame len čisto stavebné práce, ale ponúkame Vám aj nové nápady, riešenia a odborné rady pri prestavbách a jednotlivých rekonštrukciách, čím sa snažíme vytvoriť pre Vás ten najkrajší a najpohodlnejší domov.  

Vysoká profesionalita 

Na dobrej povesti nám záleží, preto chceme naše postavenie a kvalitu naďalej upevňovať, predovšetkým vysokokvalitne prevedenou prácou a férovým prístupom k našim zákazníkom, najmä z hľadiska vysokej profesionality a realizácie požiadaviek zákazníkov do vopred dohodnutých termínov a bez oneskorení.

tím Midena s.r.o

Zmeníme Vaše bývanie na domov snov

Premeníme Vaše sny o bývaní na skutočnosť

Nebojíme sa ušpiniť si ruky. Nechajte to na nás.